10 טיפים לגיוס המונים באירועי צדקה

10 טיפים לגיוס המונים באירועי צדקה

בתור מנהל/ת גיוס, אתם בוודאי מכירים את האתגרים שעומדים בפניכם. אז כיצד אפשר לשפר את הגיוס שלכם? ישנם כמה טיפים וטריקים שיכולים לעזור לכם להגיע למטרה שלכם.

1. תכנון מדויק

הכנה טובה היא המפתח לכל אירוע מוצלח. תכננו את האירוע שלכם בזמן, כולל את התקציב, המיקום, התאריך והשעה. חשבו על הקהל שאתם רוצים למשוך ואיך להגיע אליהם.

2. גייסו תמיכה

חשוב למצוא אנשים שיכולים לעזור לכם בהפקת האירוע. זה יכול להיות מתנדבים, חברים, משפחה או אף חברות שמעוניינות לתמוך בסיבה.

3. גייסו ספונסורים

לא רק שספונסורים יכולים לעזור לכם לכסות את ההוצאות של האירוע, הם גם יכולים להגיע עם קהל שלהם שיכול להיות תורמים פוטנציאליים.

4. הפצת מידע

הפצו את המידע על האירוע שלכם בכל הערוצים האפשריים: מדיה חברתית, אימייל, אתרים, ועוד. ככל שיותר אנשים ידעו על האירוע, כך יהיו לכם יותר תורמים.5. מנהל/ת האירוע

בחרו במנהל/ת אירוע שיהיה/תה מחוייב/ת, מאורגן/ת ומנוסה/ת. הם יהיו אחראיים להבטיח שהכל רץ חלק ושהתורמים מרוצים.

6. נוכחות במדיה החברתית

השתמשו במדיה החברתית כדי להפיץ את המילה ולגייס תמיכה. זה גם מצוין לשמירה על קשר עם התורמים שלכם לאחר האירוע.

7. תרומות באינטרנט

אפשר לאנשים לתרום באינטרנט. זה מקל על התרומה, אפשרי לעשות את זה בכל שעה ומקום, וגם מאפשר לכם לגייס כסף גם לאחר האירוע.

8. הודאה לתורמים

אל תשכחו להודות לתורמים שלכם! זה חשוב להראות להם שאתם מעריכים את התרומה שלהם, וזה יכול לעזור להם להרגיש מחוייבים לתרום שוב בעתיד.

9. עקבו אחרי התקדמות

מדדו את ההצלחה שלכם באמצעות מדדים כמו כמות התרומות, מספר המשתתפים, וכמות הכסף שנאסף. זה יעזור לכם לשפר את האירועים שלכם בעתיד.

10. מנהל/ת גיוס

בחרו במנהל/ת גיוס שיהיה/תה מחוייב/ת, מנוסה/ת ומקצועי/ת. הם יהיו אחראיים להבטיח שהתרומות מגיעות ושהתורמים מרוצים.

בפוסט הזה, אני אעביר אתכם דרך 10 טיפים שיכולים לעזור לכם לגייס כמה שיותר תרומות באירועי צדקה. הטיפים מגוונים מכיצד לתכנן את האירוע, דרך טכניקות גיוס מוצלחות, ועד לטיפים על איך לשמר את התורמים שלכם מרוצים ומחוייבים.